Tour-Expert

Іспанія - це одне з улюблених і бажаних місць для мандрівників і туристів. Ця дивовижна країна вражає своїми сонячними пляжами і містами з прекрасною старовинною архітектурою.

Не так відомий той факт, що Іспанія – це переважно гірська країна. Гори займають близько 90% її території. Найвища точка рельєфу Іспанії – це гора Муласен, яка височить поблизу Гранади. Незважаючи на те, що вона знаходиться на півдні країни, там в будь-який час року лежить сніг. Взагалі Іспанія вражає різноманітністю клімату. На одній і тій же території можна насолоджуватися теплом і засмагати, а можна піднятися вище в гори, і там вже без теплого одягу не обійтися.

Іспанія – це країна контрастів, дивна і загадкова, вона манить людей зі всіх куточків світу.

Звичайно ж, Іспанія славиться своїми курортами, численними піщаними пляжами, місцями для відпочинку і розваги. Кращі курорти Іспанії перебувають на Середземноморському узбережжі, де круглий рік зберігається чудова тепла погода. Тут розташовується Коста Дорада, Коста Брава, Коста дель Соль, Коста Бланка та інші чудові місця для відпочинку. Всі вони мають чудовий сервіс, безліч готелів різних категорій, пляжів та місць для розваг на будь-який смак.